This website works best with JavaScript enabled

                                                                                                                  

          

 

Isı koruyucu folyo ve darbeye karşı koruyucu iç aksam kullanılan ve oval tasarımı ile öne çıkan soğutucu çanta modelimiz..

Şeffaf üzerine komple baskı yapılarak ortaya çıkan desen ile istenilen tüm detaylar çanta üzerine aktarılmıştır.Çantaya monte edilmiş olan folyo sayesinde sıcak havalarda içerisinde bulunan gıda veya içecek türü malzemeyi sıcaklık koşullarına göre belirli bir süre aynı derecelere yakın tutar.Efes Pilsen için yüklü adetlerde üretilmiş olan bir modeldir.

İmalatı yapılan soğutucu çantamız; içerisine gıda veya içecek türü malzeme konduğunda malzemeyi sıcak veya soğuğun şiddetine göre belirli bir süre yakın ısılarda tutabilme özelliğine sahiptir.İç hacmi oldukça geniş olup su geçirmez kumaş ile üretimi yapılmaktadır.

Üzerinde bulunan transfer baskı ile hoş bir görünüm kazanmış olan soğutucu termos çanta modelimiz

 Promosyon çanta - Sırt çantası - Notebook çantası - Kasalı Laptop çantası    Evrak çantası   El çantası   Omuz çantası     Kozmetik çantası   Plaj çantası  Spor çantası   Seyahat çantası   Bavul   Torba çanta   Soğutucu çanta   Bel çantası   Puf Koltuk   Puf Minder   Kalemlik   Tüm çantalar   Site Haritasi                                           

                                                                                                                                                                                                                                                                    çanta imalatı

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440