This website works best with JavaScript enabled

                                                                                                                  

          

 

Çanta da kullanılan 3mm lik metalize folyo sayesinde içerisine konulan gıda v.b. ürünleri uzun süre boyunca olduğu ısı derecelerine yakın bir seviyede tutar.

Termos görevi gören çanta modelimiz kullanılan malzeme cinsine göre 3 saatten 12 saate kadar ısı muhafaza görevi görmektedir.İç kısmı oldukça geniş olup yiyecek, içecek veya akla gelecek her tür ürünü mufaza eder.

İçerisinde ısı muhafazasını sağlayan 5mm kalınlığında metalize folyo kaplı, yanlarında fileli cepleri bulunan omuzdan taşıma saplı termos çantası modelimiz.

İçerisindeki malzemeyi 3- 4 saat makul derecelerde tutan ısı muhafazalı termos çanta modelimizdir.

Yemek firmalarına özgün olarak tasarlanan model içerisine konulan sıcak veya soğuk gıda ürünlerini minimum ısı kaybıyla koruma özelliğine sahiptir.

Geniş iç hacmi elde ve omuzda taşıma sapları ve termos vazifesi gören metalize folyosu ile piknik veya farklı amaçlar için kullanıma uygun çanta modelimiz.

Okula giden öğrencilere hitap eden, içerisine konulan gıdayı daha taze ve konulduğu zamanki ısıya yakın derecelerde tutabilen iç kısmı metalize folyo ile kaplı beslenme çantası modelidir.

İçerisine dondurma konulması amacıyla dizayn edilmiş her türlü sıvı veya katı ürünü bulunduğu ısı değerlerinde muhafaza etmektedir.

Isı koruyucu folyo ve darbeye karşı koruyucu iç aksam kullanılan ve oval tasarımı ile öne çıkan soğutucu çanta modelimiz..

Oval gövde ve kapak yapısıyla güzel bir görünüme sahip içerisinde ısıyı yakın derecelerde tutabilen yalıtım folyosu bulunan soğutucu çanta modeli

Şeffaf üzerine komple baskı yapılarak ortaya çıkan desen ile istenilen tüm detaylar çanta üzerine aktarılmıştır.Çantaya monte edilmiş olan folyo sayesinde sıcak havalarda içerisinde bulunan gıda veya içecek türü malzemeyi sıcaklık koşullarına göre belirli bir süre aynı derecelere yakın tutar.Efes Pilsen için yüklü adetlerde üretilmiş olan bir modeldir.

Çanta üzerine komple baskı uygulanmış içerisinde ısı koruyucu folyo bulunan soğutucu çanta

Elde taşıma kulpu bulunan oval tasarımıyla göze çarpan soğutucu çanta.

 Promosyon çanta - Sırt çantası - Notebook çantası - Kasalı Laptop çantası    Evrak çantası   El çantası   Omuz çantası     Kozmetik çantası   Plaj çantası  Spor çantası   Seyahat çantası   Bavul   Torba çanta   Soğutucu çanta   Bel çantası   Puf Koltuk   Puf Minder   Kalemlik   Tüm çantalar   Site Haritasi                                           

                                                                                                                                                                                                                                                                    çanta imalatı

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440